مشتریان ما

کشتی سازی در زمره صنایع رو به رشد و آینده دار این سرزمین است. آهن آلات بکار رفته در ساخت سازه های کشتی ها طیف وسیعی را در بر می گیرد. به موازات آن، حساسیت شدیدی در کیفیت و جنس مقاطع مصرفی این صنعت وجود دارد، از این رو بایسته است که نهایت دقت در تهیه این مواد به عمل آید و در فرآیند خرید، به منابع مطمئن و پویا مراجعه شود.

نبشی ها دارای استحکام بالا و با کیفیت، نیاز حیاتی صنایع دکل سازی و انتقال نیروست. این شرکت در ردیف معدود عرضه کنندگان این کالاهاست که نبشی های تخصصی با ضخامتهای متفاوت و با استحکام بالا را از تولیدکنندگان معتبر و بنام داخلی و خارجی، تهیه می کند و به آسانی در اختیار مشتری می نهد.

مقاطع فولاد مورد نیاز در این صنعت، به صورت موجود در انبار های شرکت، در معرض بازدید فعالان عرصه نفت ، گاز و پترو شیمی قرار دارد. افزون بر این، مشاوره های تجربه محور و صادقانه اعضای شرکت، راهگشای شما در خرید درست وبه صرفه خواهد بود.

فولاد شاهرگ سازه های ساختمانی است و دراین عرصه از تنوع و حساسیت ویژه ای برخوردار است. گسترش تمامی ناپذیر عطش ساخت و ساز، به طور بی رویه ای بر شمار واسطه ها و دلالان این وادی افزوده است. شرکت “سالم تجارت آسیا” با عرضه تمامی مقاطع تخصصی، بستری امن و آرامش بخش برای خرید مشتریان خاص خود فرا رو گذاشته است.

ورق های فولادی A516,A537,A283 و همچنین فولاد زنگ نزن به دلیل انرژی ضربه بالا در کنار تسلیم و استحکام کششی بالا کاربرد وسیعی در صنعت مخزن سازی، از جمله: تولید مخازن هوای فشرده، مخازن ذخیره سازی آب، دیگ های بخار، برج تقطیر،مخازن پنوماتیک، مخازن هیدرولیک تحت فشار، ذخیره سازی مخازن برای گاز مایع مانند آمونیاک، کلر، پروپان، بوتان، گاز طبیعی و غیره ، دارند. با توجه به گستردگی کاربرد مخازن در صنایع مختلف تامین ورق های فولادی کاربردی برای تولید آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

صنعت خودروی سازی یکی از صنایع پیشرو در مصرف فولاد است که از مقاطع مختلف فولادی مانند تسمه، میلگرد، قوطی و ورقهای اسیدشویی و گالوانیزه و فولاد زنگ در این صنعت استفاده می شود. این مقاطع در ساخت اجزا مختلف اتومبیل ها از جمله: بدنه خودرو، محفظه موتور، ميله های داخلي خودرو، مخازن سوخت در عقب خودرو، سپرها و ميله سپرها، صفحات ترمز، اجزاء حساس به برخورد، واشر دهانه سيلندر، قطعات سيستم تعليق و جاذب انرژي، چرخها به کار می روند.

لوازم خانگی اعم از لوازم پخت و پز، لوازم الکتریکی و دکوراتیو به طور کامل و یا قسمتی از آنها توسط ورقهای فولادی، به ویژه فولاد زنگ نزن تولید می شوند. فولاد زنگ نزن به دلیل ظاهر براق و زیبا و همچنین مقاومت به خوردگی بالا از توجه ویژه ای در ساخت ظروف و ست های غذاخوری، اجاق گاز، هود، سینک ظرف شویی و همپنین قطعاتی از لوازم الکتریکی ، برخوردار است.